korp fitnes reb ban 160060 ua

korp fitnes reb ban 36030 ua

Фитнес клуб «FITNESSTIME»

(097) 301-08-70

(073) 301-08-70

вул. Чорновола, 29б (БЦ «Bridge City Center»)

soc telegram soc viber soc whatsup

довідковий центр

Мережа «Fitness Time» поповнилась новим сучасним фитнес-клубом, який розташований у бізнес-центрі Bridge City Center в одному з найкращих районів нашого міста за адресою: вул. Чорновола, 29б.

У фітнес-клубі є великий тренажерний зал, оснащений найсучаснішими тренажерами та спортивним обладнанням. У залі велика зона для CrossFit, сауна та фітнес-бар, які зроблять ваші тренування максимально комфортними. Усе це доповнює стильний і зручний інтерʼєр.

Наша команда – це команда досвідчених висококваліфікованих тренерів та інструкторів, які підберуть унікальну фітнес-програму та індивідуальний підхід до кожного. У своїй роботі ми використовуємо інноваційні підходи та постійно підвищуємо нашу професійну майстерність.

Ми впевнені , що вам сподобається у нас, адже «Fitness Time» - це про професіоналізм, інновації, комфорт та престиж! Ми зможемо задовольнити кожного клієнта та стати надійним другом і наставником у світі спорту та здорового способу життя. З нами ви зможете побудувати тіло вашої мрії, покращити своє здоров’я та зробити упевнені кроки на шляху до кращого майбутнього!

Fitness Time – це місце, де мрії стають реальністю!

bridge shema ukr

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФІТНЕС КЛУБУ «FITNESSTIME» У ТРЦ «Bridge City Center»

 

 

 

Правила клубу

icons about-1

Млинни, гантелі, штанги
ставити на свої місця

icons about-2

Входячи
змінити взуття

icons about-3

Не соромтеся
звернеться до тренера

icons about-4

Будь ласка,
використовуйте рушники

 

magaz abon 400300 ua

230223 ban360180 ua

icon close