Право відвідування фітнес-клубу «FitnessTime» мають особи, які придбали абонемент та/або разове відвідування (тренування), та/або інші послуги, що надаються Клубом (надалі - Клієнти) та ці Правила є обов’язковими для виконання всіма Клієнтами мережі фітнес-клубів «FitnessTime» (надалі – Клуб), які отримують відповідні послуги на підставі укладеного договору, представленого на сайті Клубу https://fitnesstime.ua/.
До переліку функціонуючих клубів відносяться:
«FitnessTime» м.Вінниця, Вінницький р-н, вул.Соборна,24 (ТЦ "Sky Park", 4 поверх)
«FitnessTime» м.Вінниця, Вінницький р-н, вул.Зодчих,2 (ТРК "Поділля City", 2 поверх)
«FitnessTime» м.Вінниця, Вінницький р-н, вул.В`ячеслава Чорновола,29-б (БЦ «Bridge City Center», 7 поверх)
ОСОБЛИВОСТІ ПОВЕДІНКИ І ЗАХОДИ ПОПЕРЕДЖЕННЯ У ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ:
- Перед заняттям рекомендується пройти медичне обстеження.
- Пам’ятайте, Ви несете особисту відповідальність за своє здоров’я!
- Приступати до занять у тренажерній залі можна лише після ознайомлення з цими правилами техніки безпеки та вступного інструктажу. Для забезпечення власної безпеки зверніться до тренера, якщо не знаєте, як використовувати те чи інше обладнання.
- Використовуйте спортивне та інше обладнання залу відповідно до його призначенням і інструкції по застосуванню.
- До самостійних занять у тренажерній залі допускаються особи, які досягли 16-річного віку або з 14-річного віку з письмового дозволу батьків.
- Кожне тренування обов’язково починайте з розминки. Загальна розминка на початку тренування плавно готує організм до подальшої роботи.
- Забороняється займатися з голим торсом та видавати гучні звуки.
- Поважайте оточуючих.
- Дотримуйтесь особистої гігієни. Стеліть рушник, щоб не залишати на тренажері сліди поту.
- Заняття в тренажерному залі дозволені тільки в чистому спортивному взутті, рекомендується використовувати зручне закрите взуття з гумовою та ковзною підошвою.
- Забороняється використовувати взуття на високих підборах, зі шкіряною підошвою, з шипами, тренуватися босоніж або у відкритому взутті.
- Рекомендується зняти з себе предмети, що становлять небезпеку в тренажерній залі (годинник, висячі сережки, браслети, кулони тощо), прибрати з кишень колючі та інші сторонні предмети.
- Дотримуйтесь принципу послідовності та поступовості в нарощуванні навантажень.
- Ретельно контролюйте техніку виконання вправ.
- Під час виконання вправ зі штангою необхідно використовувати замки безпеки.
- Виконання базових вправ (наприклад, жим лежачи, присідання зі штангою) потрібно проводити при страховці з боку партнера чи інструктора.
- Виконання вправ з обтяженням або вагами, близькими до максимальної для займається, дозволяється лише за безпосередньої страховки досвідченим партнером.
- З навантаженнями, штангами, гантелями слід поводитися гранично акуратно. Усі вправи мають виконуватися плавно, без ривків.
- При виконанні базових вправ (станова тяга, присідання тощо) необхідно користуватися атлетичним поясом.
- Забороняється брати млинці, гантелі, грифи штанги вологими руками. Це може призвести до вислизання обтяження з рук та його падіння.
- Не допускається перевантаження тренажерних пристроїв понад норму додатковим навішуванням вантажів.
- Технічні характеристики бігової доріжки в нашому залі розраховані на вагу не більше 120 кг.
- Розбираючи стійку, що стоїть на стійках, знімайте диски поперемінно (один диск з одного боку, потім один диск з іншого).
- Забороняється ставити пляшки з водою чи склянки на тренажери, підключені до електромережі.
- Необхідно стежити, щоб довгі і вільні деталі одягу, шнурки, рушники не потрапляли на частини тренажерів, що рухаються.
- На початку тренування на біговій доріжці необхідно ставати на підставки по краях рушійної стрічки, встановити мінімальну швидкість і починати тренування після того, як стрічка почала рухатися.
- Не можна сходити з тренажера до повної зупинки стрічки.
- Забороняється робота на несправних тренажерах!
- У разі виявлення несправностей (надрив троса, механічні пошкодження) повідомте про це інструктора залу або адміністрацію клубу.
- Вправи із вільними вагами необхідно виконувати на відстані не менше 1,5-2 метрів від скла та дзеркал.
- Дотримуйтесь чистоти та порядку в залі.
- Відповідно до етики поведінки у спортивному залі, спортивне обладнання (млинці, гантелі, інвентар тощо) необхідно прибирати за собою після його використання.
- Забороняється приступати до занять у залі при незагоєних травмах та загальному нездужання.
- Забороняється самостійно регулювати систему кондиціювання та вентиляції зали.
ОСОБЛИВОСТІ ГРУПОВИХ ТРЕНУВАНЬ:
- Запізнення більш ніж на 10 хвилин може бути небезпечним для вашого здоров’я. Т.к. тренування починається з розігріву, підготовки організму до навантаження.
- Дотримуйтесь інструкцій, які рекомендує тренер.
- Мобільні телефони (листування та розмови) не вітаються.
- Займатися суворо у змінному взутті або без взуття (залежно від рекомендації тренера)
- Розклад групових занять періодично може бути змінено.
- Адміністрація залишає за собою право замінити заявленого інструктора та внести зміни до розкладу групових занять.
- Після заняття все обладнання та інвентар необхідно прибрати у відведені для цього місця.
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ТРЕНУВАНЬ:
- Тренування починається під час заздалегідь узгодженого з тренером та адміністрацією клубу.
- Тривалість одного тренування – 1 година.
- Намагайтеся приходити вчасно, т.к. Ваше тренування скорочується на час Вашого запізнення.
- Якщо, у зв’язку з особистими обставинами, тренування не може відбутися, тренера або адміністрацію клубу необхідно попередити не пізніше, ніж за 4 години до його запланованого початку. Інакше тренування буде зараховано як таке, що відбулося.
- Для досягнення бажаного результату суворо дотримуйтесь рекомендацій тренера під час занять, а також загалом у способі життя.
- Обов’язково! Перед початком тренування, проінформуйте свого тренера (максимально детально), про своє самопочуття, перенесені травми (хвороби, операції), особливості організму.
- Пам’ятайте! Збалансоване харчування грає дуже важливу роль, як у тренувальному процесі, так і в повсякденному житті, позначається на загальному самопочутті.
АБОНЕМЕНТИ:
- Усі абонементи мають термін дії (1, 3, 6 або 12 місяців), після якого абонемент є неактивним (не залежно від не використаних занять).
- Для продовження занять необхідно придбати новий абонемент.
- Повернення оплати за куплений абонемент правилами клубу не передбачено.
- Абонемент на 10 персональних тренувань переноситься наступного місяця лише у разі безперервного продовження абонементу до тренажерної зали. В іншому випадку абонемент вважається використаним після закінчення його терміну дії (незалежно від кількості використаних занять).
- Заморозити абонемент можна, якщо це передбачено спеціальною пропозицією (акції, бонуси, подарунки).
- Заморозка абонементу можлива одноразово не менш ніж на 10 днів до 2 місяців максимум для абонементів на 12 місяців, із попередженням про це заздалегідь адміністратора клубу.
- Відвідувати клуб за купленим абонементом може тільки клієнт клубу на підставі виданої йому клубної карти, без права її передачі третім особам (членам сім’ї, сусідам, друзям тощо), якщо це не передбачено спеціальною пропозицією.
- Підписуючи заяву приєднання до публічного договору про надання послуг фітнес-клубу «FitnessTime» (реєстраційну заяву приєднання) та купуючи послуги Клубу шляхом придбання абонементу або разового відвідування, клієнт підтверджує своє ознайомлення з правилами і не має заперечення щодо їх дотримання.
ПРАВА КЛУБУ:
- Змінювати режим та графік роботи, розклад занять.
- Змінювати і доповнювати Правила.
- Закривати клуб або його окремі зони та інше для проведення ремонтних, профілактичних робіт і з інших об’єктивних причин.
- Коригувати вартість послуг.
- Відмовити надалі у відвідуванні клієнту, що порушив ці Правила, а також у разі порушення Клієнтом зобов’язань по оплаті послуг клубу.
З метою безпеки на території клубу ведеться відеоспостереження.
Клуб рекомендує залишати особисті речі тільки в шафах роздягальні та не залишати їх без нагляду, а коштовні речі та/або грошові кошти не приносити до Клубу.
Рекомендується уважно ставитись до особистих речей, не залишати їх без нагляду, не довіряти їх іншим особам. За загублені та/або залишені без нагляду речі Клуб відповідальності не несе.
Клуб не приймає документи, цінні речі, грошові засоби та будь-яке інше майно Клієнта на зберігання; залишаючи будь-які речі у шафці, розміщеній в приміщенні Клубу, Клієнт здійснює це на власний ризик.
Клуб не забезпечує охорону шафок та не відповідає за схоронність цінних речей Клієнта, залишених без нагляду.
Тренуйтеся акуратно, технічно, динамічно та в гарному настрої
З усіх питань та побажань звертайтесь до адміністрації клубу або пишіть Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.