Нагорняк Ганна

Посада: Старший інструктор групових програм. Персональний тренер.

Хобі та захоплення: подорожі, книги, кіно.

Небагато про себе: почала працювати у сфері фітнесу 18 років тому, дуже щаслива, що моя робота-моя улюблена справа! Міжнародний інструктор з тибетської йоги.

Мій девіз: немає нічого неможливого!

Досягнення:

- переможець конкурсу презентерів у номінації "приз глядацьких симпатій" у рамках ProFit Convention 2015;

- переможець конкурсу презентерів у рамках фітнес-конвенції "Сезони/Україна" 2016. Презентер всеукраїнських конвенцій;

- презентатор фітнес-конвенцій;

- сертифікований інструктор за напрямками Пілатес, Танцювальна та степ-аеробіка, Функціональний тренінг та ін.

 


 

Персональний тренер відіграє ключову роль у досягненні поставлених спортивних цілей. Найефективніший спосіб зрозуміти, наскільки тренер професійний це взяти пробне індивідуальне заняття. Хороший тренер завжди зможе знайти правильні важелі впливу на свого підопічного, правильно замотивує, проконтролює техніку виконання вправ, а також задасть необхідний спортивний радіус розвитку.

Важливо також оцінити на скільки тренер підходить саме вам за людськими та моральними критеріями, вам має бути максимально комфортно перебувати на тренуванні та виконувати всі поставлені завдання. Зверніть увагу, наскільки тренер уважний до вас, чи він не відволікається на інші моменти.

Оцінити роботу тренера також можна наочно, зіставивши результати його інших підопічних, чого вони досягли під його контролем. Якщо протягом кількох місяців у вас не буде жодних результатів, варто замінити тренера. Боятися і соромитись тут нічого, тому що це марнування вашого часу і грошей, а також на кону здоров'я і ваше самопочуття.

Тренування повинні приносити задоволення та результат. Однак пам'ятайте, що досягнення спортивних цілей залежить повністю від вас, грамотний тренер тільки задасть правильний напрямок. Все залежить від вашої завзятості, витримки та сили духу!