korp fitnes reb ban 160060 ua

korp fitnes reb ban 36030 ua

Фитнес клуб «FITNESSTIME»

(067) 300-53-38

(073) 048-17-72

вул. Соборна 24 (ТЦ "Sky Park")

(068) 400-06-51

(073) 500-06-51

вул. Зодчих, 2 (ТРК "Поділля City")

soc telegram soc viber soc whatsup

довідковий центр

Fitness Time – мережа найкращих фітнес-клубів міста Вінниці. З чого все починалося? Fitness Time можна вважати мережею з початку 2019 року. 

Перший зал Fitness Time відкрився в серпні 2016 р. і з того часу вже пішла третя річниця, як ми допомагаємо людям удосконалювати себе та йти назустріч своєму кращому, здоровому та красивому майбутньому.

Ідея відкрити місце, де б Ви змогли реалізувати свої давні мрії зародилася давно, далі переросла в мрію, з мрії в ціль, і в кінцевому підсумку з мети в кращий зал міста. Fitness Time – місце, де змінюється не лише зовнішність, а й свідомість.

Метою наших цілеспрямованих засновників було створити твій другий будинок, з максимально комфортними умовами, з командою професіоналів, зі зручним місцеперебуванням, легкою назвою, що запам'ятовується. Та хіба не в центрі міста то має бути? Сама назва Fitness Time, як би не банально це пролунало, наснилося уві сні одному з наших творців (кому, нехай залишиться секретом). 

І ось, 1 серпня 2016 р. відбулося відкриття найкращої ЗАЛУ міста Вінниця Fitness Time. З року в рік ми все більше удосконалюємося, стаємо кращими, щоб максимально задовольнити Ваші потреби.

Час не стоїть на місці та одним з побажань засновників клубу було зробити його мережним, щоб сім'я Fitness Time ставала ще більше. Мабуть, ми дуже цього хотіли, а, як то кажуть, думки матеріальні. І ось, на початку 2019-го року відкривається друга наша зала, в 1500 м² свободи, новизни та нових досягнутих цілей у майбутньому. Ми не стоїмо на місці - ми ростемо і розвиваємося, стаємо ще більшими й кращими.

Нас поєднує бажання повністю проявити свій людський потенціал і, якщо ти вирішив чогось досягти, вклади в це все, що маєш!

Адже неважливо, як ти досягнеш мети — в обладунках і верхи на білому коні або в драному плащі по коліно в бруді — головне, досягати. Важливим є результат.

Fitness Time створили задля реалізації твоїх амбіцій, твого потенціалу. Якщо ти все ще не з нами, тоді ми чекаємо на тебе.

Fitness Time - це найкраща мережа фітнес-клубів міста Вінниці, яка гармонійно обїеднує фітнес-зони для тренувань з вільними вагами та блочними тренажерами, кроссфіт-зону та нові модні тенденції у фітнес-індустрії. Два мережевих фітнес-клуби, які об'єднує одна мета - зробити Вас ще кращим, ще здоровішим та ще красивішим.

6 РОКІВ

працюємо для вас

ПРОФЕСІЙНІ

тренери

1500 м²

простору для удосконалення себе

БЕЗКОШТОВНА

сауна

Прийшовши до нашого фітнес-клубу Ви будете приємно здивовані, бо тут на Вас чекають:
- просторі квадратні метри з професійним обладнанням преміум-класу для опрацювання всіх груп м'язів; ;
- кросфіт-зона на 120 м ²;
- нові групові напрямки, яким аналогів у Вінниці ще не було;
- команда професіоналів, які знають, що з Вами робити;
- барна зона, де представлена ​​величезна кількість спортивного харчування на будь-який смак та колір;
- окремий кабінет масажу для релаксу Вашого тіла;
- сауна, де Ви зможете попаритися після тренування.

І ще дуже багато іншого, тому що ми не стоїмо на місці, ми розвиваємося, йдемо в ногу з часом, намагаємося бути ще кращими і вдосконалюємося з кожним днем.
Щоб у цьому переконатись, просто стань частиною нашої великої спортивної сім'ї.

Для Вас наші двері завжди відчинені. Вас тут раді бачити, адже ніколи не пізно розпочати життя спочатку, головне-  зробити перший крок і ми Вам у цьому допоможемо.

Fitness Time – місце, де ти стаєш не клієнтом, а другом.

Фотогалерея

 

magaz abon 400300 ua

230223 ban360180 ua

icon close