Консультант з харчування
 

Консультант з харчування

Ціна абонементу: Перша консультація безкоштовна
Разове заняття: від 990 грн.

Для ведення активного способу життя необхідно мати струнке та здорове тіло. Але отримати його неможливо, а то й забезпечити необхідної фізичної активності та раціональним харчуванням. Раціональне харчування це те, що здатне забезпечити високий рівень функціонування всіх органів людини, а також усіх її систем. Саме дієтолог у Вінниці може розписати грамотну дієту відповідно до різниць кожного організму та фізіологічних потреб. Більшість людей, борючись із зайвими кілограмами, пробуючи різні системи дієтичного харчування, купують дуже дорогі препарати, які сприяють схудненню, проте часто результат просто не виправдовує вкладених коштів та витрачених сил.

Дієтолог у Вінниці допоможе вам скласти індивідуальну програму харчування. Крім цього у вашому організмі за допомогою спеціальних методів буде визначено відсоткове співвідношення води та жиру, стан обмінних процесів, і на тлі всіх цих показників буде підібрано ідеальну для вас динаміку зменшення ваги та варіанти досягнення мети.

Знайте, що раціон, правильно підібраний, може допомогти не лише позбутися зайвих кілограмів, але й бути профілактикою розвитку різних захворювань, а також може підлікувати хвороби, які вже є. Також консультація дієтолога необхідна для того, щоб точно дізнатися, скільки вам потрібно споживати біодобавок, кальцію та вітамінів, які з продуктів категорично заборонено вживати, щоб не збільшити вагу.

Зниження ваги

Набір маси

Корекція